XVIII Śniegołazy 2023

Hej!

Już w tym tygodniu w sobotę widzimy się na XVIII Śniegołazach!

W tym roku idziemy fragmentem czerwonego Szlaku Kopernikowskiego z Kwidzyna do Grudziądza. Trasa łącznie z dojściem na Dworzec PKP w Grudziądzu ma 50,5 km. W połowie drogi będziemy czekać na uczestników z ogniskiem w miejscowości Gardeja. Tam również znajduje się park Małego Księcia, który jest tematem tegorocznej imprezy.

Zapisy na XVIII Śniegołazy są możliwe przez formularz aż do startu imprezy lecz im wcześniej się zapiszesz tym łatwiej będzie nam zaplanować organizację i się odpowiednio przygotować.

Można również zakupić pamiątkową koszulkę, którą będzie można odebrać po imprezie. Projekt nadruku znajduje się na grafice obok. Szczegóły zamawiania koszulek znajdziecie na stronie.

W czasie imprezy można korzystać z przygotowanej przez nas mapy elektronicznej. Zalecamy żebyście pobrali wszystko przed przyjazdem na start. Nie wszędzie może być zasięg więc lepiej jest się wcześniej przygotować. W instrukcji znajdziecie niezbędne linki do pobrania mapy w formie elektronicznej a także niezbędne aplikacje dla waszego telefonu. Dostępny jest również ślad GPX dla zegarków oraz nawigacji Garmin (ale pasuje również do Sunto, Mio itp.).

Zachęcamy również do korzystania z aplikacji mapa-turystyczna.pl, w której znajduje się aktualny przebieg szlaku.

Wydarzenie na fb.