Klub w czasie pandemii

Niestety z powodu obecnej sytuacji epidemicznej i wprowadzonych obostrzeń jesteśmy zmuszeni do wstrzymania się od organizacji imprez turystycznych (rajdy, spacerki itp.) oraz innych spotkań klubowych. Obecne zasady bezpieczeństwa uniemożliwiają prowadzenie ich w takiej formie jak dotychczas, a mając na uwadze nasze wspólne zdrowie, musimy poczekać, aż będzie to w pełni możliwe.

Już wcześniej podjęliśmy decyzję o nieprowadzeniu w tym roku akademickim kursu Organizatora Turystyki, ale zamierzaliśmy kontynuować organizowanie rajdów i spacerków zachowując środki bezpieczeństwa. Niestety obecnie nawet to nie jest możliwe. Musieliśmy odwołać Spacerek Integracyjny, który miał się odbyć w poprzedni weekend. Obecne ograniczenia mają obowiązywać co najmniej do weekendu 7/8 listopada, więc I Rajd Kursancki, który był zaplanowany właśnie na ten weekend, również się nie odbędzie. O przyszłości kolejnych wydarzeń będziemy informować na bieżąco wraz z aktualizacją sytuacji.

Mamy nadzieję, że szybko wrócimy do normalności i będziemy mogli ponownie spotkać się na trasie. A tym czasem zachęcamy do aktywnego spędzania czasu, indywidualnie lub w mniejszych grupach.