15 listopada, 2021

I Rajd Kursancki AKT GDAKK- do przeszłości

 

Cześć wszystkim!

Serdecznie zapraszamy na I Rajd Kursancki!
Odbędzie się on w weekend 20/21.11.2021.
„Cudze chwalicie, swego nie znacie”- tak powiedział kiedyś ktoś mądry. By lepiej poznać to co nasze, I rajd prowadzić będzie po naszym najbliższym, 3miejskim lesie.

 

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych naukowców i podróżników. Ziemia zjeżdżona wzdłuż i wszerz, są już komercyjne loty na księżyc, a my we własnym gronie odwiedziliśmy także planetę Mars. Co nam pozostało? Dalej jesteśmy żądni przygód… Już wiemy! Naszym zadaniem będzie stworzyć i uruchomić portal, który przeniesie nas do przeszłości. To będzie przygoda!
A może nawet uda nam się spotkać kogoś z dawnych czasów?

 

ZBIÓRKA

O godz. 9 na PG. Brama główna/gmach główny.
Zbierać będę też po 5zl od osoby na koszty rajdu.

 

NOCLEG
Nocować będziemy w Grodzisku w Sopocie. Obowiązują tam specjalne zasady: kto wyjdzie w nocy, ten już nie wejdzie z powrotem 😜
Jest możliwość spania w rekonstrukcjach starych, średniowiecznych chat. Jest w nich mniej więcej miejsca dla 18 osób (chaty są nieogrzewane i będzie to nocleg „na glebie”). Można też spać we własnym namiocie.
Powstanie lista kto chce gdzie nocować.
Wieczorem zrobimy ognisko.
Na grodzie jest zwykła, normalna toaleta.
Nocleg jest darmowy 😉

 

Jak wiecie, tematem tegorocznego sylwestra jest „życie na zamku”. Na rajdzie zaznamy życia na grodzie, co może być niezłym wstępem, by odpowiednio przygotować się na sylwestra 🙂

 

CO ZABRAĆ?
-namiot, jeśli nie śpisz w chacie
-karimatę/ matę
-ciepły śpiwór
-latarkę/czołówkę
-ubranie adekwatne do warunków pogodowych
-instrumenty muzyczne, śpiewniki Gdakka
-odblaski
-prowiant na ognisko i krzepiące napoje

 

Rajd odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia. Uczestnictwo na własną odpowiedzialność.

 

ORGANIZATORZY:
Monika Górnowicz
Jan Szarafiński