22 kwietnia, 2024

Żeglarskie opowieści na Czarnej Perle

Ahoj!

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy wykład poświęcony światowi wycieczek żeglarskich, który odbędzie się na galeonie Czarna Perła. 🏴‍☠️

Podczas tego spotkania Dariusz Tesmer, doświadczony żeglarz z naszego klubu, podzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz pasją do podróży po morzach i oceanach. Opowiemy sobie m.in. o najciekawszych akwenach zlokalizowanych do 5h jazdy samochodem od Trójmiasta, na co zwrócić uwagę przy wynajmowaniu jachtu, jak zorganizować wspólne życie na ograniczonej powierzchni i jak radzić sobie w przypadku awarii jachtu.

Na koniec czeka nas bonus w postaci inspirującej prelekcji z rejsu katamaranem po archipelagu Seszeli na Oceanie Indyjskim.

Wykład jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, zarówno dla doświadczonych żeglarzy, jak i osób dopiero zaczynających swoją żeglarską przygodę.

Galeon zlokalizowany jest w Gdańsku nad Motławą przy Targu Rybnym. Dokładna lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/7wL3vG1YMDRSm7647

Wykład odbędzie się o godz. 19:00.

Po wykładzie zapraszamy do zostania razem z nami i wspólnej integracji. Zachęcamy również do skorzystania z oferty gastronomicznej Czarnej Perły.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorzy:
Akademicki Klub Turystyczny GDAKK https://aktgdakk.pl/
Czarna Perła https://perlalew.pl/

Serdecznie zapraszamy!