Czerwiec 9, 2021

2. spacer z eMOCją – Gdańsk Stare Miasto

2. spacer z eMOCją – Gdańsk Stare Miasto

We współpracy z Emocja Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie zapraszamy Was serdecznie na serię wspólnych wydarzeń! Czeka nas wspólny spacer ze zwiedzaniem bunkrów, pieszy rajd turystyczny oraz spacer z historią w tle. Jeśli chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu, poznać ciekawą okolicę lub masz ochotę wesprzeć rozmową ludzi po ciężkich doświadczeniach, to właśnie na Ciebie czekamy!


Wraz z eMOCja zapraszamy na cykl spacerów po Gdańsku i okolicach. Tym razem zabierzemy Was na spacer po historycznym centrum Gdańska!
Podczas spaceru zostaną przybliżone dzieje ponad tysiącletniej historii miasta. Na trasie dowiemy się wielu ciekawych informacji o znanych i mniej znanych zabytkach grodu nad Motławą. Poprowadzi nas wykwalifikowany przewodnik. Spacer jest dedykowany osobom po stracie, rodzinom hospicyjnym, miłośnikom historii oraz wszystkim, którzy chcieliby spędzić aktywnie czas.

Kiedy: niedziela 20 czerwca 2021 w godzinach od 10:00 do ok. 13:00

Zgłoszenia: wyślij maila na adres: kontakt@centrumemocja.pl z dopiskiem „Spacer po historycznym Gdańsku”

Zbiórka: Gdańsk – Zielony Most przy Zielonej Bramie

Dla kogo: młodzież, dorośli

Limit osób: 50

Co zabrać: ubiór adekwatny do pogody (warto wziąć coś od deszczu), wygodne buty sportowe lub trekingowe, wodę, prowiant według uznania.

Więcej informacji znajdziesz na: