3 listopada, 2022

Zapisy

Otwarcie zapisów: 17 listopada 2022 (czwartek) o godzinie 20:00.

Pierwszeństwo w zapisach mają kursanci i klubowicze, wraz z osobami towarzyszącymi*. Sympatycy i osoby niezwiązane z klubem mogą się zgłaszać, jednak będą wpisani na listę rezerwową, która będzie brana pod uwagę po 25.11.2022.

Do dnia 24.11.2022 będziemy trzymać 10 miejsc zarezerwowanych dla nowych, tegorocznych kursantów** – by po I rajdzie mogli zdecydować czy chcą z nami jechać na sylwestra Jeśli te miejsca nie zostaną wykorzystane, wg kolejności zgłoszeń dostaną się na listę kolejni klubowicze.

Warunkiem wpisania na listę uczestników będzie opłacenie imprezy w ciągu 2 dni od otrzymania informacji wyjazdowej. Nieopłacenie imprezy w terminie oznacza wykreślenie z listy zapisanych.

30 listopada 2022 kończymy przyjmowanie wszystkich zgłoszeń i zamykamy listę.

Nie uwzględniamy żadnych wyjątków przy zapisach i płatnościach!

*osoba towarzysząca – partner/partnerka klubowicza. W przypadku kursantów może być też znajomy/a, z którym poczujesz się raźniej w jeszcze nowym towarzystwie.

**Kursant – status kursanta przysługuje tylko osobom, które przystępują w tym roku do Kursu OT po raz pierwszy oraz do 24 listopada 2022 roku potwierdzą obecność na co najmniej jednym wykładzie.